CARNAVAL
Maandag 27 en dinsdag 28 februari zijn we vanwege Carnaval gesloten.
OPEN DEUR bij PLM
De deur staat al meer dan ruim 40 jaar open bij PLM. We kennen geen geheimen dus je mag alles zien waar de hoogwaardige producten gemaakt worden. Natuurlijk kennen we een uitzondering voor vertrouwd en discreet werk van onze klanten. Want zo open als we zijn voor de productie mogelijkheden zo gesloten en vertrouwd gaan we om met opdrachten.
Kom gezellig buurten onder het genot van koffie en breng je vennoot en of collega’s mee. We hebben een mooie partnerkorting voor nieuw promotiemateriaal.
Samen kunnen we eens van gedachten wisselen rondom:
- Technische mogelijkheden
- Onderscheidend & kleurrijk ondernemen
- Partners in beeldcommunicatie
Maak even een afspraak zodat we je de aandacht kunnen geven die je verdient.
Meten is weten: ICC profielen
Onze Barbieri Spectro LFP is de meest geavanceerde spectrophotometer, hij is speciaal ontworpen voor het automatisch maken van ICC kleurprofielen. Door in huis de diverse printmaterialen te meten kunnen wij zowel in opzicht als doorzicht zeer nauwkeurige profielen maken. Barbieri is een internationaal opererende producent en leverancier van intelligente kleur meetsystemen die de hoogste beeldkwaliteit voor professionele digitale afdrukken garanderen.
Klanten informeren regelmatig naar onze printerprofielen en op verzoek kunnen wij deze toesturen, let wel een icc-profiel is “beperkt houdbaar” als er een nieuwe meting is gedaan met de photospectrometer vervalt het oude profiel.
Zet daarom nooit een fotobestand om naar het printerprofiel maar gebruik het profiel uitsluitend in preview binnen Photoshop. Lever de bestanden aan in één van de standaard kleurruimten: sRGB, Adobe RGB (1998) of Prophoto RGB. Gebruik voor uw monitorcalibratie een gamma van 2.2 bij een kleurtemperatuur van 6500 K zodat u hetzelfde ziet als wat wij printen.

Portfolio Box: een mobiele showroom
Met een gepersonaliseerde PortfolioBox kun je handig losse prints meenemen naar je klant en heb je een mobiele showroom. Met fysieke prints maak je veel meer indruk dan met een vluchtige Ipad. Je kunt de Box ook gebruiken ter presentatie van een speciaal kunstwerk. We willen graag met je meedenken hoe dit vorm te geven.

We kunnen PortfolioBoxen maken van 20x20 cm tot het maximale formaat van 40x60 cm. Elke gewenste afbeelding en of tekst kan op de buitenzijde geprint worden. Diepte 35 of 55 mm. Opmaaktemplate is te downloaden.
Ter versteviging kunnen de losse foto’s worden opgeplakt op PVC1mm en voorzien van een beschermfolie. Zwaardere prints zoals Baryt en Aquarel kunnen zo in de Box. Het voordeel is dat je de Box steeds kunt verversen met je nieuwste werken. Prijzen PortfolioBox: zie www.plm.nl > fotoalbums > portfoliobox
Ophangsystemen: de dragende kracht
De grootste frustratie en afgang is wel als je prachtige foto - die mooi afgedrukt en opgeplakt is - bij je klant van de muur dondert bovenop de Chinese kristallen schaal omdat het ophangprofiel los gelaten heeft. Daarbij komt nog dat ook het fotopaneel beschadigd is!!
Alle profielen worden door PLM eerst ontvet en daarna verkleefd met professionele lijm (dus geen dubbelzijdig kleefband). We kennen een aantal ophang mogelijkheden die allen een zwevend effect hebben:
Professioneel U profiel in verstek (b x d = 40 x 13 mm): Behalve stabiliteit, zeker voor grotere werken, heeft het ook een fraaie achterkant.

Standaard stoeltjesprofiel (b x d = 25 x 11 mm): Voldoet prima voor alle formaten.

Keeplatten (b x d = 50 x 10 mm): Voornamelijk gebruik voor XXL formaten.

Afstandhouders: Het paneel wordt geleverd met 4 gaten in de hoeken. U moet zelf het geheel aan de wand bevestigen.

Spiegelophang is alleen geschikt voor kleine, lichte materiaalsoorten.

Fijne carnaval of vakantie. Louis VanDenMeijdenberg & medewerkers.
|