OPENINGSTIJDEN PLM
PLM (balie) is voortaan alleen geopend op afspraak. Geopend ma t/m do van 8.30 u. tot 17.00 u. vrijdag van 8.30 tot 13.00 u.
PLM klantenservice is dagelijks bereikbaar van 8.30 tot 17.00
Telefoon: +31 13 5368075 Tel & app: +31 6 53738610 Mail: info@plm.nl
EPOXY, verheven tot glasheldere kunst
Al jaren is PLM gespecialiseerd in het verwerken van EPOXY op allerlei ondergronden. Tevens is het mogelijk om glitters en of andere snuisterijen toe te voegen tijdens de gieting.
Fotopanelen, canvasdoeken, tafels in elk gewenst formaat van medaillon tot 150 x 250 cm.
EPOXY is glashelder en is voorzien van een UV stabilizer en heeft rond aflopende randen.
HAND MADE in Tilburg in een geoutilleerde cleaning room.

Foto: Kapperszaak Ego’s Tilburg, formaat Epoxy 150x200 cm.
Mega wand (25 x 4 m) voorzien van Walltex
In samenwerking met I love my city en in opdracht van Nondejeu & Prison Island hebben we een wand geprint en gemonteerd in de kelders van Jeu de boules Centre aan het Pieter Vreedeplein 80 in Tilburg.
De wand is een collage van Tilburgse stadsgezichten gezien door 'oude ramen'.
Prijzen en mogelijkheden op aanvraag

Videocompilatie van de montage:

Doek & Frame
Voor indoor toepassingen is een doek & frame een perfecte oplossing zeker als er regelmatig een ander beeld in moet. Het doek is eenvoudig te vervangen. Het leent zich ook uitermate goed voor GELUIDSABSORBTIE. Door tussen het doek en de muur een geluidswerend materiaal te bevestigen wordt er veel geluid geabsorbeerd.
We willen je hier graag in adviseren
Het is leverbaar in opzicht en als doorzicht met lichtbak.

Meten is weten: printerprofiel meetservice PLM
Indien u slechte kleuren heeft bij afdrukken uit uw eigen printer, dan kunnen wij voor u een icc-kleurenprofiel maken met behulp van onze Barieri Photospectrometer. Een eerste vereiste voor juiste kleurbeoordeling is natuurlijk een gecalibreerd beeldscherm! Zonder dat is het onmogelijk om juiste kleuren te kunnen beoordelen bij afdrukken, beeldbewerking of bij het aanleveren van bestanden voor websites en drukwerk.
Zie: https://www.plm.nl/klantenservice/helpdesk/4-monitorkalibratie voor meer informatie over monitorkalibratie en zeer belangrijk, een neutrale werkplek.
We hebben 3 keuzes in profileren van uw printer.
- Een eenvoudig RGB profiel van ongeveer 1000 meetvlakjes, bedoeld voor matte papieren € 30.-
- Een uitgebreid RGB profiel van ongeveer 2000 meetvlakjes, bedoeld voor fine-art en glossy papieren € 60.-
- Een CMYK profiel voor wideformat printers of flatbed ook transparant prijs in overleg vanaf € 75.-
Prijzen excl. BTW
Voor een desktop of fotoprinter die wordt aangestuurd vanuit de printerdriver van de fabrikant gebruikt u ons RGB-printbestand. Voor grootformaat printers en plotters die worden aangestuurd via een RIP is ons CMYK-printbestand nodig.


Met vriendelijke groeten,
PLM Photo
Louis Van Den Meijdenberg & teamgenoten
|